Aktualne informacje z gminy w Twoim telefonie

Bądź na bierząco, codziennie odbieraj informacje o Twojej społeczności, korzystaj z pewnej informacji na wakacjach.

Pobierz aplikację dla swojego systemu


Zalety aplikacji

Zalety Aplikacji

Aktualności

Otrzymuj powiadomienia i czytaj aktualności z Twojej Gminy oraz wybranych Obserwowanych Gmin.

Kalendarz Wydarzeń

Sprawdź jakie wydarzenia odbywają się w miejscu w którym teraz przebywasz.

Harmonogram Odbioru Odpadów

W każdej chwili masz możliwość sprawdzenia terminów odbioru odpadów w Twojej strefie. Na dzień przed obiorem otrzymasz dodatkowo przypomnienie na telefon.

Tryb Turysty

Jesteś w podróży, szukasz aktywności? Aplikacja wskaże Ci jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w okolicy w której jesteś.

Informacje o regionie

Jesteś na wakacjach? Szukasz ciekawych miejsc? Z chęcią spróbowałbyś produków regionalnych nie spotykanych w innych częściach Polski? Aplikacja pomoże odnaleźć to czego szukasz.

Pobierz aplikację na swój telefon App Store Google Play

Jak zacząć?

Pobierz aplikację na swój telefon, a następnie przejdź przez 3 szybkie kroki konfiguracji.
  • 1 Wybierz Swoją Gminę

    Wyszukaj i wybierz swoją gminę. Od tego momentu będziesz miał dostęp do kategoryzowanych aktualności z Twojego regionu - na żądanie możesz otrzymywać powiadomienia o nowych publikacjach.

  • 2Wybierz Obserwowane Gminy

    Oprócz swojej gminy możesz obserwować również inne - np. Twoją rodzinną gminę lub miejsce gdzie wybierasz się na wakację. Dzięki obserwacji będziesz wiedział o ciekawych miejscach i wydarzeniach w tych regionach.

  • 3Wybierz Strefę Odbioru Odpadów

    Jeśli Twoja Gmina udostępnia harmonogram odbioru odpadów możesz opcjonalnie wybrać Strefę Odbioru, dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić terminy i dodatkowo na dzień przed odbiorem otrzymasz powiadomienie na telefon.

Ciesz się łatwym dostępem do informacji
niezależnie od tego gdzie jesteś

Tryb Turysty

Tryb Turysty

W podróży warto skorzystać z funckji "Turysta". W trybie tym aplikacja sprawdza co jakiś czas Twoje aktualne położenie i na tej podstawie dodaje do obserwowanych gmin, wszystkie gminy w promieniu 50km. Po wyłączeniu Trybu Turysty, gminy zostaną automatycznie zdjęte z listy obserowanych.

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy aplikacja jest bezpłatna?

Tak, użytkownicy mogą korzystać z aplikacji mobilnej w pełni bezpłatnie.

Czy znajdę swoją gminę w aplikacji?

Zbudowaliśmy bazę zawierającą ponad 2000 gmin z całej polski, więc najprawdopodobniej Twoja gmina już z nami jest. Jeśli zdarzy się że nie znajdziesz swojej gminy, zgłoś ją poprzez formularz kontaktowy, w temacie wpisując "Zgłoszenie Gminy".

Co jest źródłem danych aplikacji.

Chcemy aby informacje pochodziły z możliwie najpewniejszych źródeł, dlatego aplikacja powstała w odpowiedzi na potrzeby Urzędów Gmin, które otrzymują odpowiednie narzędzia do propagacji rzetelnej informacji. Jeśli z jakiś przyczyn Urzędy Gmin nie mogą przekazywać informacji za pomocą InfoGmina, dla użytkowników aplikacji dodajemy dodatkowe źródła danych w postaci kanałów RSS.

Znalazłem swoją gminę jednak nie widzę aktualności.

Prawdopodobnie jeszcze nie dotarliśmy do Twojej Gminy - poinformuj o nas Wójta Gminy za pomocą aplikacji lub w dowolny inny sposób - na pewno z chęcią skorzysta z nowego sposobu komunikacji z mieszkańcami. Możesz również zgłosić dodatkowe źródło danych w postaci kanału RSS korzystając z formularza kontaktowego w temacie wpisując "RSS - Nazwa_Gminy - Kod_Pocztowy" , a w treści link do źródła RSS. Zweryfikujemy i dodamy je tak szybko jak to możliwe.


Nie znalazłeś odpowiedzi?
ZADAJ NAM PYTANIE

Pobierz aplikację na swój telefon App Store Google Play